Portfolio - zapraszam

Zapraszam Was do zapoznania się z moim portfolio, do którego linki znajdziecie klikając w poszczególne kafelki poniżej. Portfolio – zdjęcia ślubne Łódź łódzkie – prezentuje tematycznie zdjęcia z przygotowań i ceremonii zaślubin, z wesela, z sesji plenerowej oraz z sesji dotyczącej pierwszej komunii świętej.

W galeriach znajdują się skrócone wersje reportaży, w których wybrane zostały jedynie kilka, kilkanaście zdjęć z każdej sesji. Dzięki temu można zobaczyć mój unikalny styl i ocenić umiejętności fotograficzne bez względu na warunki, w jakich zdjęcia były robione. Czy to podczas przygotowań, w kościele, w urzędzie stanu cywilnego, na sali czy w plenerze.

Zakochani podczas ceremonii w kościele. Młoda para, pełna szczęścia. Fotograf z Łodzi uchwycił te niezapomniane chwile

Ślub

Para młodych w pierwszym tańcu. Uchwyć te chwile na zdjęciach fotografa w Łodzi.

Wesele

Romantyczne zdjęcia ślubne, które przenoszą w świat miłości i zakochania. Ujęcia utrwalone w malowniczej scenerii pleneru, gdzie każdy kadr emanuje pięknem chwili spędzonej wraz z ukochaną osobą. Fotografie pełne emocji, harmonii i urody otaczającej przyrody

Plener

Fotograf na komunię świętą Łódź. Ujęcie z pleneru podczas pierwszej Komunii Świętej. Zdjęcia z ceremonii w kościele, Łódź, Zgierz, Pabianice. Profesjonalna fotografia komunijna, pełna magii i emocji.

Komunia Święta

4/4