Oferta

Oferta fotografia ślubna Łódź fotograf

Fotografia ślubna - przykładowe pakiety

Platynowy

Złoty

Srebrny

Wasze wesele to jak magiczny mikrokosmos pełen chwil, które chcielibyście zachować na zawsze. Wyobraźcie sobie ilość wspomnień i emocji, które chcecie zachować już na zawsze. Dlatego właśnie w Pakiecie Platynowym (przy liczbie gości 100-120 osób) dostajecie minimum 400 magicznie obrobionych fotografii, gotowych do wywołania czy druku w dowolnym rozmiarze. To tak jakbyście trzymali w rękach kawałek tej magicznej atmosfery w dłoniach! Do tego oczywiście minimum 80 zdjęć z pleneru ślubnego innego dnia! Fotografia ślubna Łódź fotograf.

A co, jeśli zaplanowaliście większe wesele na np. 160-200-240 osób, z gośćmi rozsiewającymi miłość na każdym kroku? Bez obaw, dostosuję ofertę do Waszych marzeń, bo każdy ślub jest jedyny w swoim rodzaju, tak jak Wy!

Moja obecność trwa standardowo do godziny 01:00, ale zastanówcie się – czy nie warto zatrzymać tych chwil na dłużej? Jeśli tak, możemy przedłużyć naszą przygodę o kolejne godziny, by każdy moment mógł być uwieczniony.

A teraz o kosztach. Każdy Pakiet to jak niestandardowa tkanina, szyta na miarę Waszych marzeń. Ceny ustalamy więc indywidualnie po wspólnych rozmowach i poznaniu, co dla Was naprawdę ma znaczenie. Bo to nie tylko fotografia, to opowieść o Was i Waszym dniu. Razem stworzymy coś naprawdę wyjątkowego.

  1. Ile czasu wcześniej powinniśmy zarezerwować termin na naszą uroczystość ślubną? Zalecam rezerwację terminu co najmniej 6-12 miesięcy przed planowaną datą ślubu, zwłaszcza w sezonie popularnych ceremonii. Oczywiście możliwa jest również rezerwacja na tzw. ostatnią chwilę jeśli termin jest dostępny.
  2. Czy mogę zobaczyć portfolio z poprzednich ślubów? Tak, oczywiście. Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio online, które prezentuje różnorodność stylów fotograficznych i wcześniejsze prace.
  3. Jakie są opcje dostępnych pakietów fotograficznych, a co jest wliczone w koszt? Oferuję różnorodne pakiety dostosowane do potrzeb Pary Młodej. Każdy pakiet obejmuje określoną liczbę godzin mojej obecności, ilość zdjęć, a także ewentualnie dodatkowe usługi, takie jak sesje plenerowe, odbitki czy fotoalbumy.
  4. Czy mogę przedstawić swoje specjalne życzenia dotyczące sesji zdjęciowej? Oczywiście! Współpraca ze mną obejmuje indywidualne podejście do Państwa oczekiwań. Chętnie uwzględnię Wasze pomysły i specjalne życzenia, aby stworzyć spersonalizowane i niepowtarzalne zdjęcia.
  5. Jak długo potrwa, zanim otrzymamy gotowe zdjęcia po ślubie? Staram się dostarczyć gotowe zdjęcia w jak najkrótszym czasie, zazwyczaj w ciągu 8-12 tygodni od daty ślubu. Dbam o staranność obróbki, zapewniając wysoką jakość finalnych fotografii..
Niezapomniane zdjęcia z sesji plenerowej w Arkadii, malowniczo położonej okolicy koło Łowicza. Urokliwe kadry, które przenoszą w magiczną atmosferę przyrody. Sesja pełna niepowtarzalnych chwil, z użyciem pięknych plenerów Arkadii, tworząc niezapomniane wspomnienia. Fotografia ślubna Łódź fotograf.
Sesja plenerowa w letnich klimatach Uniejowa - romantyczne zdjęcia na tle zamku, przy urokliwym wiatraku, pod błyszczącym słońcem. Pełne ciepła, pięknej pogody i atmosfery szczęścia, idealne do uwiecznienia chwil związanych ze ślubem. Słoneczne klimaty, malowniczy zamek i pełen miłości pejzaż tworzą niezapomnianą oprawę dla sesji plenerowej. Fotografia ślubna Łódź fotograf.
Urokliwe zdjęcia ślubne i plenerowe na malowniczym uroczysku w Łodzi. Zakochana para w jesiennej scenerii, gdzie kolorowe liście, spokojna woda, malownicze łąki i las tworzą niezwykły pejzaż. Fotografie emanują romantyzmem, oddając magię chwil spędzonych w naturze, w otoczeniu pięknych, jesiennych barw. Fotografia ślubna Łódź fotograf.

Fotografia ślubna Łódź łódzkie