Fotografiams

O Mnie

Zapraszam do KONTAKTU

Cześć,

Mam na imię Maciek i bardzo się cieszę, że tu jesteście. Jeśli poszukujecie naturalnych, spontanicznych zdjęć – to bardzo dobrze trafiliście.

Uwielbiam fotografię reportażową. Bycie w centrum wydarzeń zmusza mnie jako do ciągłego poszukiwania – kompozycji, kadru, światła oraz odpowiedniej chwili na wciśnięciu spustu otwarcia migawki.

To co najbardziej emocjonuje mnie w fotografii ślubnej to możliwość zatrzymania na zdjęciach uczuć, które istnieją pomiędzy parą kochających się ludzi – daje mi to ogromną satysfakcję i przyjemność. Chcę, żeby zrobione przez mnie zdjęcia ślubne stały się pamiątką na całe życie, a Para Młodych sięgając do nich mogła powrócić wspomnieniami do tych najważniejszych ulotnych chwil.

W kontaktach zawsze stawiam na takie czynniki jak otwartość, wzajemne zaufanie oraz serdeczność. Dzięki temu zdjęcia są naturalne, a nasze relacje oparte na zrozumieniu. Jest to niezbędne do osiągnięcia celu wspólnego celu jakim są niepowtarzalne zdjęcia. Wychodząc z założenia, że nie ma dwóch takich samych uroczystości, każdą z nich traktuję jako jedyną w swoim rodzaju.

Do każdej sesji zdjęciowej podchodzę bardzo indywidualnie. Fotografując Wasz ślub „staram się pokazać to, czego beze mnie nikt inny by nie zobaczył”. Dzięki temu mam pewność, że zdjęcia ślubne staną się ponadczasową pamiątką.

Oprócz fotografii ślubnej zajmuję się również fotografowaniem innych uroczystości takich jak chrzty święte, komunie czy też sesje rodzinne lub indywidualne.