Moja fotografia – z pasji do piękna

Profesjonalny fotograf

Jak już wiecie nazywam się Maciek i jestem profesjonalnym fotografem. Mieszkam w Łodzi, ale obsługuje uroczystości i wydarzenia w całym województwie oraz poza nim. Zdjęcia wykonam w dowolnym miejscu w Polsce – od Bałtyku po Tatry.  Jako fotograf  ślubny zawsze stawiam na otwartość, zaufanie oraz serdeczność, dzięki czemu zdjęcia są naturalne i pełne uczuć. Przede wszystkim fotografuję śluby – to moja największa pasja. Fotografowanie pary zakochanych to prawdziwe wyzwanie!

Moje motto brzmi: „Moja fotografia – z pasji do piękna”. Z ulotnych chwil, których jestem świadkiem wydobywam to, co najlepsze – uczucia, niepowtarzalną atmosferę, piękne światło – zamykając je w nieruchomych ponadczasowych kadrach. Oprócz fotografii ślubnej oferuję również zdjęcia z Pierwszej Komunii Świętej, Chrztu Świętego oraz zdjęcia rodzinne w plenerze czy też fotografie portretowe.

Bycie fotografem – to coś więcej niż zdjęcia.

Praca fotografa należy do najprzyjemniejszych zawodów świata. To coś więcej, niż wykonywanie zdjęć, czy posiadanie profesjonalnego aparatu i obiektywów. Ta pasja to również styl życia, to Wasz uśmiech wywołany za każdym razem, kiedy przeglądacie album, czy odbitki. Moja fotografia to pamiątka na lata. Fotografując Wasz ślub „staram się pokazać to, czego beze mnie nikt inny by nie zobaczył”.  Serdecznie zapraszam do kontaktu.

zdjęcia łódź ślub

Jako fotograf ślubny zawsze stawiam na otwartość, zaufanie oraz serdeczność, dzięki czemu zdjęcia są naturalne. Moje relacje z Parą Młodych jako fotografa ślubnego są oparte na zrozumieniu. Jest to niezbędne do osiągnięcia wspólnego celu jakim jest niepowtarzalna fotografia ślubna. Wychodząc z założenia, że nie ma dwóch takich samych uroczystości, każdą z nich traktuję jako jedyną w swoim rodzaju. 

To, co najbardziej emocjonuje mnie w fotografii ślubnej to możliwość zatrzymania na zdjęciach uczuć istniejących pomiędzy parą kochających się ludzi. Daje mi to ogromną satysfakcję, a sama fotografia ślubna to prawdziwe wyzwanie

PASJONAT fotografii

Fotografia to moja pasja, która sprawia mi ogromną przyjemność, dlatego nie ograniczam się tylko do sesji ślubnych, ale także wykonuję zdjęcia z uroczystości chrztu świętego oraz komunii, Przed ślubem zachęcam pary do wzięcia udziału w sesji narzeczeńskiej, żeby upamiętnić ten niezwykły czas. Fotografia portretowa również nie jest mi obca. Gorąco zachęcam do zapoznania się z moją ofertą.