Fotografia ślubna

Fotografia ślubna Łódź

Moja propozycja dla Was to profesjonalna oprawa fotograficzna dnia ślubu – od przygotowań po oczepiny i podanie tortu oraz sesja zdjęciowa w plenerze lub miejscu, na które się umówimy. Możemy taką sesję wykonać innego dnia lub też w dniu ślubu – bez problemu dostosuje się do Waszego kalendarza oraz naszych wspólnych ustaleń.

Łódź to przepiękne miasto, w którym powstała już niejedna „zdjęciowa” historia. Pary, które zdecydowały się na moje usługi były wręcz zachwycone ujęciami, które dla nich wykonałem.

Profesjonalna fotografia ślubna Łódź

Profesjonalizm to moje drugie oblicze. Podczas przygotowań, ślubu i wesela staram się być niewidocznym obserwatorem wydarzeń, ale zdjęcia, które robię oddają wszystkie uczucia, które tego dnia Wam towarzyszą: miłość, radość i wzruszenie. Natomiast zawsze chętnie służę radą gdzie się ustawić lub jak zachować podczas błogosławieństwa czy ceremonii ślubnej tak, żeby na zdjęciach wszystko zachowało właściwą kompozycję i harmonię. Również na plenerze nie zostawiam Was samych, tylko stale podpowiadam co robić będąc po drugiej stronie obiektywu.

Przykładowe pakiety fotografiI ślubnej

oferta ślubna łódź pakiet platyna

Platynowy

 • Przygotowania, ślub oraz wesele: miniumum 400 zdjęć
 • Plener + sesja narzeczeńska: miniumum 80 + 20 zdjęć
 • Wszystkie zdjęcia poddane obróbce graficznej,
 • Galeria internetowa on-line z wybranymi zdjęciami
 • Pendrive USB

Złoty

 • Ślub oraz wesele: miniumum 350 zdjęć
 • Plener + sesja narzeczeńska: miniumum 80 + 20 zdjęć
 • Wszystkie zdjęcia poddane obróbce graficznej,
 • Galeria internetowa on-line z wybranymi zdjęciami
 • Pendrive USB
oferta ślubna foto łódź

Srebny

 • Ślub oraz wesele: miniumum 350 zdjęć
 • Wszystkie zdjęcia poddane obróbce graficznej,
 • Galeria internetowa on-line z wybranymi zdjęciami
 • Pendrive USB

Sesja ślubna Łódź – przykłady

Kiedy umówimy się na sesję plenerową to odwiedzimy najbardziej urokliwe miejsca nie tylko w samej Łodzi. Mogę Was zabrać do pięknych ogrodów lub do zielonych lasów, gdzie ujęcia Waszej miłości i bezgranicznego oddania wychodzą bajecznie. Poniżej przedstawiam kilka miejsca, gdzie możemy umówić się na sesję. Możemy również spotkać się w innym miejscu zaproponowanym przez Was. Zrobię zdjęcia nawet w Waszym prywatnym ogrodzie, jeżeli macie takie życzenie. Jak już wspomniałem, dojadę wszędzie – od Bałtyku po Tatry.

Ogród Botaniczny Łódź

Ogród Botaniczny Łódź jest jednym z największych i najpiękniejszych ogrodów botanicznych w Polsce. Oczywiście najpiękniej jest tam wiosną i latem, kiedy w pełni rozkwita. Miejsce to jest bardzo chętnie wybierane przez młode pary. Zdjęcia wśród urokliwych alejek pełnych bujnej roślinności, kwiatów, oczek wodnych wyróżniają się wspaniałą kolorystyką i klimatem.

Rynek Manufaktury Łódź

Łódź słynie z wielu zabytków architektonicznych. Niewątpliwie najładniejszym z  nich jest Rynek Manufaktury i otaczające go budowle – miejsce tętniące życiem przez cały rok. Czerwona cegła, fontanny, klimatyczne zaułki, ławeczki i kawiarnie są idealnym tłem dla pary zakochanych ludzi. W bliskim sąsiedztwie znajduje się natomiast Park Staromiejski, w którym nawet krótka wizyta może urozmaicić plenerowe zdjęcia.

Arkadia i Nieborów Łódź

Park Romantyczny w Arkadii, wsi położonej niedaleko Łodzi, w której mam okazję fotografować młode pary kilkanaście razy w roku, jest zdaniem wszystkich świeżo upieczonych małżonków rajem na ziemi. To miejsce, które posiada swój urok o każdej porze roku: kwitnącej wiośnie, radosnym lecie, kolorowej jesieni i śnieżnej zimie. Wspaniałe widoki, stare mury i budynki, akwedukt wraz ze stawem.

Również barokowy park wraz z dominującym nad nim przepięknym Pałacem Radziwiłłów w Nieborowie ma wiele do zaoferowania. Ścieżki pomiędzy starymi drzewami, kwiatowe dywany… Słowem – romantyczna atmosfera, która jest idealna na ślubną sesję zdjęciową. Pary, które miałem przyjemność fotografować w tym miejscu, były zawsze zachwycone urokiem i niepowtarzalnym klimatem zarówno zdjęć wykonanych w Arkadii, jak i Nieborowie. To idealne miejsca na zdjęcia w plenerze.

Parki i lasy w Łodzi

Miasto Łódź ma do zaoferowania również wiele parków i lasów, w których plenerowa sesja zdjęciowa Łódź o każdej porze roku jest udana. Młode pary również chętnie decydują się na np. na urokliwy Las Lublinek, który pięknie prezentuje się o każdej porze roku. Różnorodny krajobraz, który tworzą lasy, łąki, pola, stawy, alejki i przydrożne ławeczki to tło z wielkim potencjałem na udaną sesję. Nie wyjeżdżając poza Łódź można na zdjęciach uchwycić wiele elementów natury.

Świeżo upieczeni małżonkowie często decydują się również na sesję zdjęciową w dwóch najstarszych parkach w Łodzi –  w Parku Źródliska i Parku Poniatowskiego. Jedne z największych i najbardziej zadbanych łódzkich parków to źródło wielu fotograficznych inspiracji.

ul. Piotrowska

W mojej ofercie nie może oczywiście zabraknąć sesji zdjęciowe na jednej z najbardziej znanych i rozpoznawalnych ulic Łodzi – ulicy Piotrowskiej. Na tle łódzkich kamienic i innych urokliwych zabytków centrum Łodzi zdjęcia ślubne prezentują się nad wyraz pięknie. Wielkomiejska secesyjna i eklektyczna architektura budowlana, przepiękne pasaże Schillera, Rubinsteina czy Róży, Off Piotrkowska, Stajnia Jednorożców czy Plac Wolności to miejsca bezsprzecznie kojarzące się z ulicą Piotrkowską i Łodzią. Główna ulica Łodzi potrafi zachwycić każdego stając się przepięknym elementem plenerowych fotografii.

Pałac Izraela Poznańskiego Łódź

Choć w Pałacu Poznańskiego nigdy żadna para królewska nie mieszkała to ja sprawię, że zdjęcia na tle tego okazałego budynku ujęcia będą iście królewskie. W ogrodzie lub na dziedzińcu mogę sfotografować Wasze wspaniałe uczucia, którymi się na co dzień darzycie.

Księży Młyn

Piękne zdjęcia ślubne można również wykonać na tle łódzkiego Księżego Młyna. Dawna robotnicza dzielnica Łodzi zachwyca swoim XIX wiecznym klimatem połączonym z nowoczesnością. Dawny budynek tkalni, urokliwy staw, ogród w Pałacu Herbsta czy też Koci Szlak dochodzący do Parku Źródliska to miejsca gdzie można zorganizować rewelacyjną sesję plenerową.