Fotograf na ślub

Wybór fotografa na ślub to tak naprawdę decyzja na całe życie. To właśnie dzięki niemu zdjęcia ślubne powinny stać się pamiątką, która nawet po wielu wielu latach pozwoli powrócić wspomnieniami do tych niezwykłych  chwil.

Moje zdjęcia ślubne to fotoreportaż, który ma za zadanie oddać niezwykłe uczucia panujące między dwojgiem kochających się ludzi, a także uchwycić nastrój i niepowtarzalny klimat dnia ślubu. Dzięki temu zrobione przeze mnie zdjęcia ślubne są w pełni autentyczne - zatrzymane przez wciśnięcie spustu migawki nieruchome kadry przywołują w pamięci najciekawsze wydarzenia ślubnego dnia.

Techniczna strona fotografii ślubnej jest również bardzo istotna. Tylko doświadczony fotograf ślubny z odpowiednio dobranym sprzętem fotograficznym jest w stanie zapewnić fotografie na najwyższym możliwym poziomie, zarówno technicznym, jak i artystycznym, właściwym dla fotografii ślubnej. Dzięki temu zdjęcia są przemyślane, charakteryzują się niebanalną kompozycją, grą światła oraz odpowiednim doborem głównego fotograficznego środka wyrazu jaką jest głębia ostrości.

Wszystkie oferowane przeze mnie zdjęcia ślubne poddane są dokładnej i starannej obróbce graficznej. Dobór odpowiedniego balansu bieli, kadrowanie, korekta świateł, ustawienia kontrastu to niezbędne ustawienia, które finalnie mają ogromny wpływ na oglądane zdjęcia ślubne czyniąc je wyrazistymi i jak najbardziej naturalnymi.

Bycie fotografem ślubnym to dla mnie wielka przyjemność oraz nie lada wyzwanie połączone z poczuciem bardzo dużej odpowiedzialności.