Pendrive USB


Pendrive USB to oryginalny i nowoczesny pomysł na archiwizowanie i przechowywanie zdjęć ślubnych. Pojemność przekazywanego urządzenia wynosi 32GB i zawiera ono pełen reportaż zdjęciowy z fotografowanych uroczystości ślubnych i weselnych podzielony na odpowiednie foldery.

Okładka pudełka jest każdorazowo projektowana z wykorzystaniem zdjęć ślubnych zrobionych podczas fotografowanych wydarzeń. Zawiera ona również najważniejsze informacje dotyczące ślubu i wesela - takie jak data, imiona czy też krótki opis ślubnych uroczystości. Okładka wykonana jest ze sztywnej karty pokrytej jedwabnym papierem fotograficznym na której umieszczone są wybrane przez Młodą Parę zdjęcia ślubne. 

Znajdujący się w pudełku Pendrive pokryty jest skórą ekologiczną z wygrawerowaną data uroczystości ślubnych oraz inicjałami Młodej Pary.  

Pendrive USB wraz z pudełkiem może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnej, aczkolwiek odchodzącej powoli w przeszłość metody przekazywania zdjęć ze ślubu i wesela na płytach CD/DVD. Jego największą zaletą jest na pewno szybkość odczytywania znajdujących się na nim fotografii ślubnych przez urządzenia zewnętrzne oraz niewielkie gabaryty całego opakowania.