Jesteśmy bardzo zadowoleni. Fotograf uśmiechnięty, dyskretny, pozytywny. Zdjęcia wyszły cudowne. Bardzo podobało nam się, że podczas pleneru dostosowywał pozy i typ zdjęć do nas i naszych charakterów, a nie ogólnie panujących trendów. Nie było żadnych kłopotów z kontaktem. Polecamy!

Ewa&Karol

Gorąco polecamy!!! Fotograf od początku miał wszystko pod kontrolą więc my nie musieliśmy o niczym myśleć. Pełen profesjonalizm.  Zdjęcia świetne, wszyscy są pod wrażeniem.

Ewelina&Waldemar

Z czystym sumieniem polecamy. Bardzo miły kontakt, rewelacyjne zdjęcia i profesjonalne podejście. Uchwycone zostały wszystkie najważniejsze dla nas momenty, dzięki czemu mamy cudowną pamiątkę. Gorąco polecamy wszystkim i bardzo dziękujemy!!!

Karolina&Sebastian

Fotograf godny polecenia! Fantastyczne zdjęcia! Pełen profesjonalizm!

Monika&Jakub

Z całego serca polecamy ze względu na pełen profesjonalizm, bardzo dobry kontakt i dozę dobrego humoru :) Fotograf jest otwarty na wszelkie prośby i sugestie, a same zdjęcia zapierają dech w piersiach i dokładnie oddają to, co się działo w trakcie ślubu i wesela. Poza tym realizacja zdjęć przebiegła bardzo sprawnie. Dziękujemy jeszcze raz za super pamiątkę!

Martyna&Karol