O mnie


Fotografia to hobby i pasja. Obecnie nie wyobrażam sobie bez niej życia. Aparat fotograficzny jest moim nieodłącznym towarzyszem, który daje mi możliwość zatrzymywania w nieruchomym kadrze tego, co uważam za ważne i warte uwiecznienia. Uwielbiam fotografię reportażową. Bycie w centrum wydarzeń zmusza mnie jako fotografa do ciągłego poszukiwania - kompozycji, kadru, światła oraz odpowiedniej chwili na wciśnięciu spustu otwarcia migawki.

W 2010r. tryptyk moich zdjęć p.t. "Samotność" został wyróżniony na jednym z najbardziej prestiżowych konkursów fotograficznych o Łodzi "Power Of Łódź".  Rok później udało mi się zdobyć I miejsce w całorocznym XVII Konkursie "Fotografia Miesiąca" organizowanym przez Łódzkie Towarzystwo Fotograficzne.

To co najbardziej pociąga i emocjonuje mnie w fotografii ślubnej to możliwość zatrzymania na zdjęciach uczuć, które istnieją pomiędzy parą kochających się ludzi. Możliwość uwiecznienia najpiękniejszych momentów życia dwojga zakochanych w sobie ludzi daje mi ogromną satysfakcję. Również podniosły klimat panujący w czasie ślubu oraz radosna atmosfera podczas  wesela są dla mnie dodatkowym czynnikiem, który inspiruje mnie do jak największych poświęceń i poszukiwań niezapomnianych ujęć.

Końcowe zadowolenie Pary Młodych z przekazanych zdjęć ślubnych jest dla mnie najważniejszą sprawą. Po prostu staram się i chcę, żeby zrobione przez mnie zdjęcia ślubne stały się pamiątką na całe życie, a Para Młodych sięgając do nich mogła powrócić wspomnieniami do jednych z najważniejszych chwil swojego życia.

Do każdej Pary Młodych oraz sesji ślubnej podchodzę bardzo indywidualnie. Staram się, żeby zdjęcia ślubne oddawały niepowtarzalny klimat oraz atmosferę Tego Dnia. Fotografując Wasz ślub „staram się pokazać to, czego beze mnie nikt inny by nie zobaczył”. Dzięki temu mam pewność, że zdjęcia ślubne staną się ponadczasową pamiątką.

Oczywiście posiadam ukończony kurs oraz niezbędne pozwolenie z Łódzkiej Kurii Metropolitalnej na fotografowanie we wnętrzach sakralnych. Sprzęt, którym fotografuję to profesjonalne pełnoklatkowe aparaty, jasne, stałoogniskowe obiektywy oraz systemowe lampy błyskowe firmy Canon.

Oprócz fotografii ślubnej zajmuję się również fotografowaniem innych uroczystości takich jak chrzty święte, komunie czy też sesje rodzinne lub indywidualne.

Serdecznie zapraszam do kontaktu,

M.S.