Fotograf na wesele


Wesele to taniec, zabawa, śpiew i radość. Po pełnych nerwów i niepewności przygotowaniach weselna zabawa to czas, kiedy Para Młodych oraz weselni goście bawią się, aż do samego rana. Fotoreportaż z wesela to zdjęcia pełne uśmiechów, radości oraz tanecznych figur.

Fotograf wybrany na wesele powinien być przede wszystkim świetnym fotoreporterem. Tylko dzięki doświadczeniu oraz talentowi i intuicji dobry fotograf weselny wyłapie najciekawsze momenty fotografowanego wesela i zamknie je w nieruchomych kadrach.

Fotografowanie  wesela to wielkie wyzwanie. Powitanie Pary Młodych chlebem i solą, pierwszy taniec, oczepiny, życzenia czy podanie tortu weselnego - to tylko jedne z najważniejszych chwil na weselu. Wytrawny fotograf na weselu nie rozstaje się z aparatem cały czas starając się wyłapać towarzyszące weselu emocje. Dzięki temu wszystkie najważniejsze wydarzenia weselne są zarejestrowane i po latach mogą pomóc przywołać weselne wspomnienia.

Wybierając fotografa na swój ślub oraz wesele decydujecie się Państwo na pewien sposób przedstawienia tych najważniejszych w dotychczasowym wspólnym życiu chwil. Doświadczony fotograf ślubny to gwarancja pięknych zdjęć i albumów.

Jako fotograf ślubny preferuję styl fotografowania oparty na nie ingerowaniu w toczące się wydarzenia. Moją rolą jest obserwowanie i fotografowanie tego, co widzę w jak najbardziej realistyczny sposób. Główna zasada jaką się kieruję to nie ingerowanie w przebieg toczących się uroczystości.